HİKMET KİLER VAKFI

KİLER HOLDİNG

Kurucumuz

Kiler ailesi olarak yola çıktığımız ilk gün elimizdeki en büyük sermayemiz geleceğe ve ülkemize olan inancımız ve tükenmek bilmeyen çalışma azmimizdi.

Kiler ailesi olarak yola çıktığımız ilk gün elimizdeki en büyük sermayemiz geleceğe ve ülkemize olan inancımız ve tükenmek bilmeyen çalışma azmimizdi. O günden bugüne yaptığımız tüm işlerde işimizin orta yerine hep insanımızı koyduk. İnsan hayatını, sağlığını, güvenliğini ve mutluluğunu...
Bugün direkt veya dolaylı yoldan onbinlerce insanın hayatında Kiler’in çok büyük bir yeri var. Gayemiz çalışanlarımızın, müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve iş ortaklarımızın hayatındaki yerimizi daha da sağlamlaştırmak ve bize duyulan güveni sarsmadan daha da büyütmek.
Önce insan diyerek, dürüstçe çalışmaya devam ederek ve paylaşmayı bilerek.
Hikmet Kiler
Kiler Holding Onursal Başkanı


Hakkında

Daha güzel yarınlar için çocuklarımızın en modern koşullarda eğitim almasına katkı sağlıyoruz. Çünkü biz çocuklara değer veriyoruz.
Ticarette üretmek kadar paylaşmayı da temel prensip kabul eden ve Türkiye’nin eğitimsiz kalkınamayacağına inanan Kiler Holding tüm sosyal sorumluluk ve yardımlaşma projelerini 2007 yılında kurduğu Hikmet Kiler Vakfı çatısı altında toplamıştır. Vakfın temel hedefi çocuklarımızın eğitim ve öğretimlerinin her aşamasında, bilimsel düşünme yöntemine sahip, bilgili, uygar ve becerikli insanlar olarak yetişmelerini ve böylelikle meslek sahibi olmalarını sağlamaktır.


Sosyal Projeler

Bitlis Hikmet Kiler Fen Lisesi

Önce insan diyerek, dürüstçe çalışmaya devam ederek ve paylaşmayı bilerek...

Hikmet Kiler Vakfı'nın ilk projesi olan 16 derslikli ve 480 öğrenci kapasiteli Fen Lisesi ile 300 öğrenci kapasiteli yatılı pansiyon 2008-2009 eğitim - öğretim yılında hizmete girdi.
4 Temmuz 2007'de temeli atılan Bitlis Hikmet Kiler Fen Lisesi, bir yıl gibi kısa bir sürede tamamlandı. Toplam 15.000 m2 arazi üzerine kurulu, 11.500 m2 inşaat alanına sahiptir.
Açılış töreninde bir konuşma yapan Kiler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler, Bitlis Hikmet Kiler Fen Lisesi'nin tüm Kiler ailesinin, Kiler çalışanlarının ve hayatında Kiler adının yeri olan herkesin ortak paydası olduğunu söyledi. Nahit Kiler, "Kurucumuz, babamız Hikmet Kiler yola çıktığımız ilk gün elimizdeki en büyük sermayenin geleceğe ve ülkemize olan inancımız ve tükenmek bilmeyen çalışma azmimiz olduğunu söylemişti. Geldiğimiz yeri hiç unutmadık ve hep çalıştık. Başladığımız günden bugüne yaptığımız tüm işlerin orta yerine hep insanımızı koyduk" dedi.
Bugüne kadar gerçekleştirdikleri 200'den fazla açılış ve temel atma töreni arasından Bitlis Fen Lisesi açılışını en heyecan ve gurur verici olarak tanımlayan Nahit Kiler, "Ülkemizin maalesef unutulmuş ve ihmal edilmiş ama birçok medeniyetin de beşiği olan ilimiz Bitlis'te bizler, yönümüzü arıyor ve hayal kuruyorduk. O günlerde imkânsızmış gibi görünen şeyleri, bugün bir bir gerçekleştirmenin sevincini yaşıyoruz" sözleriyle bir rüyayı gerçekleştirdiklerini belirtti. Hikmet Kiler Fen Lisesi'nden mezun olan tüm gençlere Kiler Holding'de iş garantisi vereceklerini söyleyen Nahit Kiler, "İnşaat kalitesinden en küçük detayına kadar, sadece Doğu Anadolu'ya değil, tüm Türkiye'ye model olacak seviyede bir okul yapıldı. Eğitimden tasarruf olmaz. Eğitim için harcananın fazlasından da israf olmaz. Bu vesile ile okul ve yurt binasında hiçbir şeyden kaçınmadık ve bundan sonrada bu okulun eğitim kalitesini arttırmak için elimizden ne geliyorsa onu da esirgemeyeceğiz." şeklinde konuştu.



İletişim Bilgileri
  • Adres: Eski Büyükdere Cad. Emniyet Evleri Mah. No:1/1 Kat:7 34415
    Kağıthane/İSTANBUL
  • Tel: +90 (212) 456 70 00
  • Faks: +90 (212) 690 00 00
  • E-posta: bilgi@kiler.com.tr
Sosyal Medya
© 2014 Kiler Holding. Developed by Üçyüz Reklam

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.