İNŞAAT GRUBU

KİLER HOLDİNG

Hakkında

Kiler Holding’in inşaat grubu projelerini planlayan, geliştiren ve gerçekleştiren Kiler GYO A.Ş. ve bu projelerin inşaatını üstlenen BİSKON YAPI A.Ş olmak üzere iki temel şirketten oluşmaktadır. Müşteri beklentilerini daima aşmak, yaşam ve yatırım anlamında güven uyandıran projeler yaratmak ve bu projeleri planlanan programlarda tamamlamak grup şirketlerinin öncelikli hedefleridir


Projeler

KİLER GYO
Kiler GYO 70.000.000 TL çıkarılmış sermayeli bir gayrimenkul ortaklığı olarak 2007 yılında kurulmuştur. Proje çeşitliliği anlamında oldukça geniş yelpazesi olan şirketin İstanbul’da her segmente hitap eden ticari ve konut yatırımlarının yanı sıra lojistik, depo, antrepo ve Anadolu’da çeşitli kentlerde alışveriş merkezler projesi bulunmaktadır. Bu çeşitlilik İstanbul Sapphire gibi şehre mimari ve yaşam anlamında büyük değişimler yaratan projelerin yanı sıra Beylikdüzü ve Kartal’a kadar uzanan pek çok yerde proje geliştirmesi ve büyüme planları yapmaktadır.
www.kilergyo.com

BİSKON YAPI A.Ş.
Biskon Yapı 2004 yılından beri faaliyette bulunan ve KilerGYO’nun geliştirdiği projelerin inşaatını yüklenen grup kuruluşudur. Alışveriş, iş ve yaşam merkezleri inşaatı ve işletilmesi konusunda uzmandır. Projelerinde mimari tasarımdan malzeme seçimine kadar her aşamada insan hayatını koruyacak ve kolaylaştıracak detayları göz önünde bulunduran deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan güçlü bir yönetim kadrosuna sahip inşaat şirketidir.
www.biskon.comİletişim Bilgileri
  • Adres: Eski Büyükdere Cad. Emniyet Evleri Mah. No:1/1 Kat:7 34415
    Kağıthane/İSTANBUL
  • Tel: +90 (212) 456 70 00
  • Faks: +90 (212) 690 00 00
  • E-posta: bilgi@kiler.com.tr
Sosyal Medya
© 2014 Kiler Holding. Developed by Üçyüz Reklam

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.