İŞTİRAKLER

KİLER HOLDİNG

Kütahya Şeker A.Ş

"Kiler Holding iştiraki Kütahya Şeker, uluslararası kalite standartlarında üretim yapıyor."

Kütahya Şeker A.Ş yılda 240 bin ton pancar işleme kapasitesiyle Türkiye'nin şeker ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılamaktadır.

Kiler Holding 2004 yılı sonunda özelleştirilen Kütahya Şeker A.Ş’nin, kamuya ait hissenin yarısı olan %42’lik bölümünü satın alarak şeker üretiminde de faaliyet göstermeye başlamıştır. İştiraklerden biri olan Şeker A.Ş. ile şeker paketleme ve dağıtım faaliyetlerini yürütmektedir.
1953 yılından beri gıda sektöründe hizmet veren Kütahya Şeker; kristal toz şeker, küp şeker, küspe ve melas üretimi yapmaktadır. Yılda 240 bin ton pancar işleme kapasitesine sahip Kütahya Şeker A.Ş. Türkiye’nin şeker ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılamaktadır.
Kütahye Şeker A.Ş'nin üretimini gerçekleştirdiği Bir Şeker, şeker pancarından yapılmış kristal beyaz renge sahip kaliteli bir üründür. Toz ve küp olarak üretilen Bir Şeker, farklı kutu çeşitleriyle tüketicilere sunulmaktadır.İletişim Bilgileri
  • Adres: Eski Büyükdere Cad. Emniyet Evleri Mah. No:1/1 Kat:7 34415
    Kağıthane/İSTANBUL
  • Tel: +90 (212) 456 70 00
  • Faks: +90 (212) 690 00 00
  • E-posta: bilgi@kiler.com.tr
Sosyal Medya
© 2014 Kiler Holding. Developed by Üçyüz Reklam

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.