KURUMSAL

KİLER HOLDİNG

Başkandan Mesaj

"Hedefimiz Türkiye ekonomisinin ilk 10’unda yer almak"

Nahit KİLER
Yönetim Kurulu Başkanı

Türk ekonomisi girdiği iyileşme trendiyle her geçen gün daha da büyüyor. Dünya globalleştikçe, iletişim araçları ve imkanları çoğaldıkça tüketicinin önündeki alternatifler sınırsız hale geliyor.
Globalleşme aynı zamanda dünyanın öbür ucunda yaşanan küçük bir kıpırtının bulunduğumuz ülkeye ve sektöre büyük ve yıkıcı bir dalga olarak ulaşmasına da aracılık ediyor.
Bu da iş dünyasındaki oyuncuların her zaman daha tetik, daha atik ve prensipli olmasını, tüketiciye en iyi ürünü, en iyi hizmet ve katma değerle ulaştırmasını zorunlu kılıyor.
Kiler Holding olarak bugüne kadar iş yaptığımız tüm sektörlerdeki hedefimizi ilk 10 içerisinde yer almak olarak belirledik. Tüm yönetim, strateji ve çalışma prensiplerimizi bu hedefi gerçekleştirecek şekilde oluşturduk ve kısa sürede Türkiye’de önemli işlere imza atan bir Holding olmayı başardık. Geçmişten ders alarak, geleceği öngörerek adımlarımızı attık.
Türk ekonomisinin ve global dünya ekonomisinin kırılganlığını asla gözardı etmeden yatırımlarımızı büyük oranda özkaynaklarımızla gerçekleştirerek, sağlam ve kademeli bir büyüme gerçekleştirdik. Şimdi önümüzde bambaşka hedefler var. Önümüzdeki dönemde Türk ekonomisine yön veren ilk 10 kuruluş içerisinde yer almayı, işlerimizi Türkiye sınırları dışında daha etkin kılmayı ve her zaman olduğu gibi ülkemize ve insanımıza kazandırmaya devam etmeyi hayal ediyoruz.
Bu hedefe çalışanlarımızla, müşterilerimizle, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla hep birlikte yürüyeceğiz.
Güzel ülkemiz hepimiz için mutlu ve refah bir gelecek vaat ediyor. Yeter ki biz Türk insanı olarak çok çalışmayı, üretmeyi ve paylaşmayı bilelim. Değer katarak çalışalım, paylaşarak yaşayalım.

Hakkında

"Kiler Holding, istikrarla büyümeye devam ediyor"

Kiler Holding’in temelleri Hikmet Kiler ve oğulları Nahit, Vahit ve Ümit Kiler tarafından 1983 yılında atıldı. Ailenin asıl işi olan gıda perakendeciliği sektöründe Bakırköy ve Avcılar’da açılan süpermarketleri her yıl onlarcası takip etti. Perakendecilikte müşteriye sunulan Kiler ve Kilerim markalı ürünlerin üretim işine de soyunan Kiler Grubu, ambalajlı gıda üretimi, et ve et ürünleri üretimi, şeker, un ve unlu mamuller üretimi gibi gıda sektörünün farklı alanlarında yatırımlar gerçekleştirdi.
Perakendecilik ve gıda yatırımlarının yanı sıra İnşaat sektöründe yapılan yatırımlar grubun gelişim dinamiğine ayrı bir hız kattı. Grup şirketlerinin ihtiyaç duyduğu inşaat çalışmaları ile başlayan faaliyetler, farklı ölçeklerde pek çok konut ve işyeri, alışveriş merkezi inşaatları ile devam etti. Kiler çalışan ve müşteri servislerinin gerçekleştirilmesi ile taşımacılık işine giren Kiler Holding son dönemde Turizm, Enerji, Sağlık ve Hizmet sektörlerinde yatırımlar yaparak bu alandaki faaliyetlerini hızlandırdı.
Kiler Holding, 4 ana grup altındaki 22 şirketiyle, 10’un üzerinde farklı sektörde faaliyet gösteriyor.
Kiler Holding’in yakın vadede hedefi; perakende, enerji, inşaat ve turizm sektörlerinde yatırım yaparak istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmek ve Türkiye’nin en güçlü 10 kuruluşu içerisinde yer almak.


Temel İlkelerimiz

Amacımız
Kiler Holding olarak temel amacımız, hizmet ürettiğimiz tüm alanlarda ve coğrafyalarda her bir bireyden başlayarak tüm insanların yaşam kalitesini yükseltmek ve yarattığımız katma değerle ülkemiz ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmaktır.

Hedefimiz
Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz nezdinde oluşturduğumuz güveni en temel sinerji kaynağı kabul ederek faaliyette bulunduğumuz sektörlerde liderliğe ulaşmak ve insanların yaşam kalitesini yükseltebileceğimiz yeni hizmet alanlarında yatırımlar yaparak istikrarlı bir büyüme gerçekleştirmektir.

Değerlerimiz
Kiler geçmişten bugüne bağlı olduğu değerleri koruyarak faaliyet gösteren bir grup olmuştur. Bu değerler geçmişte olduğu gibi bugün de Kiler Holding’in büyümesini ve faaliyetlerini yönlendirmeye devam etmektedir.

Önce insan gelir
Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız herşeyden önce bizim için insandır. Yaptığımız tüm işlerin özünde insan hayatını, sağlığını, güvenliğini, mutluluğunu korumak ve yükseltmek yatar. Bu prensip üretimden, hizmete, tüm yatırım, organizasyon ve faaliyetlerimizi şekillendiren en temel unsurdur.

Dürüstlük ve adalet ticaretin temelidir
İşimizde dürüst olmak, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize karşı adaletli yaklaşmak başarımızın anahtarlarından biridir. Başta perakendecilik olmak üzere, ne mutlu ki yaptığımız her iş toplum nezdinde dürüstlüğümüzün her gün defalarca test edilmesine imkan tanımaktadır.

Kazanç paylaştıkça çoğalır
Paylaşmayı bilmek kazanmayı bilmekten çok daha önemlidir. Bu yüzden Kiler Holding kazandığı her kuruşun karşılığını vatandaşımızın ve ülkemizin genel refah seviyesini yükseltecek sosyal faaliyetler ve projeler ile ödemeye gayret eder. Kiler yöneticileri çok iyi bilirler ki toplum kalkınamazsa ekonomi kalkınamaz. Ekonomi kalkınamazsa kurumlar ayakta kalamaz.

Sürekli gelişmek esastır
Öğrenmek sonu gelmeyen bir uğraştır. Kişiler gibi kurumlar da sürekli yeni şeyler öğrenmek ve öğrendiklerini hayata geçirerek gelişmek zorundadır. En tepe yönetimden başlayarak tüm kademelerinde öğrenen, yenilikçi ve gelişmeye açık bir organizasyon olarak yapılanan Kiler için, çağın tüm gereklerini işine entegre ederek sürekli gelişmek temel hedeflerden biridir.


Nahit KİLER

Nahit KİLER
Yönetim Kurulu Başkanı

Kiler Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı
Kiler Alışveriş Hiz. Gıda San. Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi
Biskon Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

1965 yılında Bitlis’te doğdu.
İlk, orta ve lise öğrenimini Bitlis’te tamamladı.
Ticaret hayatına 20 yıl önce perakendecilikle başlayan Nahit Kiler, kardeşleriyle beraber Kiler Alışveriş Hizmetleri A.Ş. başta olmak üzere birçok şirketin kuruculuğunu üstlendi.
İnşaat sektörünün dünyadaki gelişimini yakından takip eden ve inceleyen Nahit Kiler, Kiler Holding kuruluşu Biskon Yapı A.Ş. ile Türkiye’nin en önemli iş merkezi/rezidans projesi olan İstanbul Sapphire projesini hayata geçirdi. Nahit Kiler’in inşaat sektöründeki ilgi ve birikimi, holding çatısı altında inşaat projelerini perakendeyle yarışır hale getirdi.
Su ve kar kayağı sporları ile ilgilenen Nahit Kiler evli ve dört çocuk babası…


Vahit KİLER


Nihat ÖZDEMİR


Ümit KİLER

Ümit KİLER
Yönetim Kurulu Üyesi

Kiler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı
Kiler Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili

1970 yılında Bitlis’te doğdu.
İlk ve orta öğrenimini Bitlis’te, liseyi İstanbul’da tamamladı.
İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldu.
Perakende sektöründe başta İstanbul ve Ankara olmak üzere toplam 32 ilde 205’e yakın şubesiyle 20 yıldır faaliyet gösteren Kiler A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı.
İnşaat, enerji, turizm ve şeker sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren Kiler Holding’in de Yönetim Kurulu Başkan Vekili.
Hikmet Kiler Vakfı’nın kurucularından.
Kayak sporuna ilgisi çocukluk yıllarında başlayan Ümit Kiler, bu sevgi ve ilgisini su ve kar kayağı sporu yaparak sürdürüyor.
TOBB, Betav, Bigiad, Müsiad Dış İlişkiler Komisyon Başkanı, İstanbul Ticaret Borsası Meclis Üyesi, TOBB İstanbul Genç Girişimciler Başkanı ve Fenerbahçe Spor Kulübü üyesi olan Ümit Kiler evli ve dört çocuk babası...


Hikmet KİLER

11 Ocak 1941'de Bitlis'te doğdu. 15 yaşında çalışmaya başladığı Tekel Sigara Fabrikası'ndan 1981 yılında emekli oldu. Daha sonra ticaret hayatına Bitlis'te bir bakkal dükkânı açarak başlayan Hikmet Kiler, 1984'de ailesiyle birlikte İstanbul'a göç etti.

1994'den itibaren ticari faaliyetlerin sorumluluğunu oğulları Nahit, Vahit ve Ümit Kiler'e devreden Hikmet Kiler, Kiler Holding şirketlerinin Onursal Başkanlığını yapıyor. Kiler Holding bünyesinde kurulan “Hikmet Kiler Vakfı” faaliyetlerini eğitim alanındaki hizmetleriyle sürdürüyor.

Ticarette üretmek kadar paylaşmayı da temel prensip kabul eden ve Türkiye'nin eğitimsiz kalkınamayacağına inanan Kiler Holding tüm sosyal sorumluluk ve yardımlaşma projelerini 2007 yılında kurduğu Hikmet Kiler Vakfı çatısı altında toplamıştır. Vakfın temel hedefi çocuklarımızın eğitim ve öğretimlerinin her aşamasında, bilimsel düşünme yöntemine sahip, bilgili, uygar ve becerikli insanlar olarak yetişmelerini ve böylelikle meslek sahibi olmalarını sağlamaktır.İletişim Bilgileri
  • Adres: Eski Büyükdere Cad. Emniyet Evleri Mah. No:1/1 Kat:7 34415
    Kağıthane/İSTANBUL
  • Tel: +90 (212) 456 70 00
  • Faks: +90 (212) 690 00 00
  • E-posta: bilgi@kiler.com.tr
Sosyal Medya
© 2014 Kiler Holding. Developed by Üçyüz Reklam

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.